برای تعریف پروژه از قسمت برگه ها وارد پروژه شوید

با وارد شدن به این قسمت روی گزینه ویرایش کلیک کنید تا بتوانید قسمت های مختلف پروژه خود را تعریف و اضافه کنید. شما میتوانید برای پروژه های خود از تیتر، پارگراف، تصویر، گالری، ستون و فهرست استفاده کنید تا از نمایش بهتری برخوردار باشد.

مراحل تعریف هر یک

برای تعریف هریک بای از قسمت پایین این نوشته که علامت + دارد استفاده کنید تا آیتم مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب آیتم مورد نظر در صورت تیتر یا پارگراف باید نوشته مورد نظر را تایپ کنید. در صورت انتخاب گالری یا تصویر باید آن را اضافه یا انتخاب کنید.

زمان اضافه کردن تصویر دو گزینه دارید که شامل:

1 بارگذاری

2 کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای

اگر روی بارگذاری کلیک کنید میتواندی عکس های جدید را آپلود کرده و برای پروژه یا مقالات جدید استفاده کنید.

اگر روی گزینه کتابخانه پرونده‌های چندرسانه‌ای کلیک کنید می توانید از عکس هایی که قبلا آپلود کرده اید، استفاده کنید.

اگر میخواهید چند عکس اضافه کنید و توضیحاتی کلی در موردشان داشته باشید میتوانید از گالری استفاده کنید و با انتخاب تعداد عکس مورد نظر خود آن را به مقاله یا پروژه اضافه کنید.

در آخر بعد از تکمیل پروژه یا مقاله مورد نظر باید آن را ذخیره کنید. که باید از دکمه های سمت راست بالای صفحه قرار داشته استفاده کنید.

درصورت تغییر پروژه ای که از قبل اضافه شده باشه از دکمه به روزرسانی استفاده می کنید. میتوانید پروژه یا مقاله جدید را در حالت انتشار یا پیش نویس قرار دهید و بعد از تایید مدیر یا فردی که محتوا را تایید کند آن را به حالت انتشار تغییر دهید.